top of page
Yoga at Home

Bachovy květinové  esence

pro všechna období v životě ženy

Terapie květinových esencí vychází z poznatků doktora Edwarda Bacha. Výsledkem jeho práce je systém 38 květových koncentrátů, které se dnes používají po celém světě a to včetně lékařů, psychoterapeutů, zubařů, veterinářů a léčitelů. Hlavní Bachovou filosofií je "Uzdrav se" - založená na sledování toho, že skutečný původ nemoci je často nerovnováha v člověku a že naše psychika ovlivňuje náš zdravotní stav. Terapie květinovými esencemi neléčí přímo nemoci, ale snaží se podpořit emocionální stránku, aby tělo našlo zdroje k uzdravení. Každá léčba musí být nutně individualizovaná, protože není důležitá nemoc, ale to, jak na ni lidé reagují. Jednotlivé esence dávají možnost vytvořit 293.000 kombinací, je tedy možné najít pro každého tu správnou pro zmírnění a odstranění negativních emocionálních stavů. 

Bachovy květinové esence jsou naprosto bezpečné, nemají negativní účinky a nejsou návykové. Jsou vhodné i pro děti a zvířata. Můžeme je užívat i preventivně. Velmi dobré výsledky mají při zmírňování úzkostí, stresu depresí, v období smutku nebo životních změn. 

Studovala jsem teorii Bachových esencí na Oxford College a jsem i držitelem certifikátu Bachova institutu BIEP v ČR. Věnuje se hlavně využití květinových esencí v životě ženy - od problémů s početím, těhotenství, porod, šestinedělí, obtíže cyklu až k období menopauzy. Pomáhám ženám také v těžkých obdobích ztráty miminka nebo jiných náročných situacích.

Bachovy květy nenahrazují lékařskou péči. Pokud symptomy nemoci neodezní, vyhledejte svého ošetřujícího lékaře. Produkty jsou schváleny MZ ČR.

Bachovy krizové esence: Our Services
bottom of page